Анонс – ХXI Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Простір арттерапії: єднання у творчій співдії» – 15.03.2024-17.03.2024

Всеукраїнська громадська організація «Арт-терапевтична асоціація»
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України
Благодійна організація «Перша допомога душі» (США)
Міжнародна Асоціація креативних мистецтв в освіті та терапії
Благодійна організація «Мистецький притулок»
Запрошують взяти участь у
ХХІ МІЖНАРОДНІЙ МІЖДИСЦИПЛІНАРНІЙ
НАУКОВО-ПРАКТИЧНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ
ПРОСТІР АРТТЕРАПІЇ:
єднання у творчій співдії
15 – 17 березня 2024 року
змішана форма (онлайн / оффлайн)

 

Досвід двох років повномасштабної війни в Україні передбачає нові виклики, випробування, вчить витримці, вірі та єднанню поза відстані, турботі про ментальне здоров’я індивіда та нації.

Метою проведення конференції є створення простору для підтримки арттерапевтів та обміну досвідом і напрацюваннями у застосуванні арттерапії в умовах війни. Конструктивне спілкування фахівців з арттерапії сприятиме підвищенню рівня теоретичних знань, удосконаленню практичних умінь та навичок фахівців у сфері арттерапії та убезпечить від заподіяння неумисної шкоди різним категоріям населення, що постраждали від війни.

Щиро запрошуємо до участі психотерапевтів різних напрямів, митців, медиків, практичних психологів, педагогів, вихователів, реабілітологів, соціальних працівників, студентів та всіх, кого цікавить тематика конференції. Ми пропонуємо доповіді, презентації досвіду роботи й панельну дискусію з питань забезпечення психічного здоров’я під час війни. Планується участь наших колег із різних країн.

 

Мови конференції: українська/англійська.

Якщо бажаєте взяти участь у конференції як доповідач, просимо надіслати тези в електронній формі до 20 лютого 2024 року на e-mail: artconference.ukraine@gmail.com. Обсяг тез до 4 сторінок.

Планується інтернет-видання матеріалів конференції.
Всі учасники конференції отримують сертифікати участі.
За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами: +38(093)8281828, Олександра.
Усім зацікавленим в участі у конференції – обов’язкова попередня реєстрація за гугл-формою:
https://forms.gle/eq2KQWHpXzE2qPMJ6

 

Посилання на збірник тез

Завантажити: Інформаційний лист
Завантажено разів: 34, розмір: 1.0 MB, дата: 09 Бер. 2024
Завантажити: Програма конференції
Завантажено разів: 34, розмір: 478.3 KB, дата: 09 Бер. 2024

Один коментар до “Анонс – ХXI Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Простір арттерапії: єднання у творчій співдії» – 15.03.2024-17.03.2024”

  1. Доброго дня шановні організатори конференції. Нажаль не встиг подати свою доповідь, але хотілось би взяти участь у конференнції. Як це можливо. З повагою, Олесандр Ткаченко, доктор псих.наук, провідний психолог Психологічної служби КНУ імені Тараса Шнвченка.

Коментарі закриті.