Спеціалізована вчена рада на здобуття ступеня PhD

Спеціалізована вчена рада ДФ 05 на здобуття ступеня PhD – «Асистована комунікація як чинник привʼязаності у дитячо-батьківських стосунках» – Усатенко Г. В.

Тема дисертації: «Асистована комунікація як чинник привʼязаності у дитячо-батьківських стосунках» Спеціалізована вчена рада ДФ 05 створена згідно наказу директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України № 6-осн. від 05.06.2024 р. на підставі рішення Вченої ради від 04 червня 2024 Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Leave a comment

Спеціалізована вчена рада ДФ 04 на здобуття ступеня PhD – «Психологічні особливості самовизначення молоді щодо участі у виборчому процесі» – Корсакевич С. С.

Тема дисертації: «Психологічні особливості самовизначення молоді щодо участі у виборчому процесі»   СЛУХАЛИ: Про створення разової спеціалізованої вченої ради для захисту дисертації: «Психологічні особливості самовизначення молоді щодо участі у виборчому процесі» здобувача ступеня доктора філософії зі спеціальності 053 – Психологія Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Коментарі Вимкнено до Спеціалізована вчена рада ДФ 04 на здобуття ступеня PhD – «Психологічні особливості самовизначення молоді щодо участі у виборчому процесі» – Корсакевич С. С.

Спеціалізована вчена рада ДФ 03 на здобуття ступеня PhD – «Стратегії конструювання особистісного майбутнього внутрішньо переміщеними особами» – Діброва В. А.

Інформація Спеціалізована вчена рада ДФ 03 створена згідно наказу директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України №8-осн. від 04.09.2023 р. на підставі рішення Вченої ради  від 31 серпня 2023 р. (витяг з протоколу № 10/23) з правом прийняття до Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Коментарі Вимкнено до Спеціалізована вчена рада ДФ 03 на здобуття ступеня PhD – «Стратегії конструювання особистісного майбутнього внутрішньо переміщеними особами» – Діброва В. А.

Спеціалізована вчена рада ДФ 02 на здобуття ступеня PhD – «Толерантність до невизначеності як чинник трансформації травматичного досвіду особистості» – Громова Г. М.

Інформація Спеціалізована вчена рада ДФ 02 створена згідно наказу директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України №7-осн. від 04.07.2022 р. на підставі рішення Вченої ради Інституту соціальної та політичної психології НАПН України ІСПП (витяг з протоколу № 07/22 засідання Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Коментарі Вимкнено до Спеціалізована вчена рада ДФ 02 на здобуття ступеня PhD – «Толерантність до невизначеності як чинник трансформації травматичного досвіду особистості» – Громова Г. М.

Спеціалізована вчена рада ДФ 01 на здобуття ступеня PhD – «Соціально-психологічні стратегії життєвої успішності внутрішньо переміщених осіб» – Боровинська І. Є.

Інформація Спеціалізована вчена рада ДФ 01 створена згідно наказу директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України №5/1-осн. від 07.06.2022 р. на підставі рішення Вченої ради Інституту соціальної та політичної психології НАПН України ІСПП (витяг з протоколу № 06/22 засідання Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Коментарі Вимкнено до Спеціалізована вчена рада ДФ 01 на здобуття ступеня PhD – «Соціально-психологічні стратегії життєвої успішності внутрішньо переміщених осіб» – Боровинська І. Є.

ДФ 26.457.001

Відповідно наказу МОН України за № 1392 від 09.11.2020 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України створено спеціалізовану вчену раду ДФ 26.457.001 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Лазаренко Валерії Олексіївни «Переконструювання просторової ідентичності внутрішньо переміщених Читати далі …

Posted in Зміни, СВР на здобуття ступеня PhD | Коментарі Вимкнено до ДФ 26.457.001