Навчальна програма дисципліни – «Соціальна психологія націєтворення» – [бак.; 053 – “Психологія”]

Навчальна програма є експериментальною розробкою, у якій представлено теоретичні і методологічні засади соціально-психологічного аналізу процесу творення нації як найвищої з відомих форм організації спільної життєдіяльності людей у сучасному світі. Мета навчальної програми – дати майбутнім психологам знання про теоретичні позиції, методологічні принципи та положення соціальної психології націєтворення; сформувати у них уміння і навички соціально-психологічного дослідження проблем націєтворення.
Водночас передбачається поглиблення знань студентів про теоретичні і методологічні засади дослідження націєтворчого процесу в соціально-гуманітарному та культурно-історичному пізнанні, а також актуалізація їхніх знань з курсів «Етнопсихологія», «Соціальна психологія», «Політична психологія» про особливості процесу становлення націй, про підходи до дослідження відповідних соціально-психологічних явищ, а також про особливості становлення і розвитку форм соціально-психологічного мислення, їхній націєтворчий і конфліктологічний потенціал.
Навчальна програма адресується здобувачам вищої освіти. Упровадження програми сприятиме формуванню у майбутніх психологів наукових уявлень про соціально- психологічну сутність понять «нація», «націєтворення»; здатності до теоретичного і методологічного аналізу соціально-психологічних аспектів проблеми націєтворення; розвитку в них націєтворчої мотивації, готовності до ініціативної участі в практиці націєтворення.

Завантажити: Sushyi_N-Program_SP-NT_2019
Завантажено разів: 31, розмір: 725.1 KB, дата: 28 Жов. 2024

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *