Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами

19.03.2021 року в он-лайн-форматі було проведено круглий стіл та науково-методичний семінар на тему «Технології забезпечення роботи практичного психолога з дітьми з особливими освітніми потребами».

Організатори заходів: Інститут соціальної та політичної психології НАПН України (лабораторія психології спілкування); Національний педагогічний університет імені М. П. Драгоманова (факультет педагогіки та психології); Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» (кафедра соціальної роботи та педагогіки); Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка (кафедра корекційної педагогіки та інклюзивної освіти).

Проведені заходи набули всеукраїнського рівня і нараховували 1800 зареєстрованих учасників з усіх регіонів України: психологів, соціальних працівників, педагогів, фахівців медичних спеціальностей, працівників органів державного управління та самоврядування. Трансляція велася двома каналами комунікації: Zoom-платформа та YouTube-канал. Такий посилений інтерес громадськості до процесів реформування в освіті є проявом громадянської активності і зацікавленості фахівців різних професійних сфер у конструктивних змінах в країні щодо розбудови інклюзивного освітнього простору.

З програмою заходу можна ознайомитися тут.

Презентації спікерів розміщено на Facebook сторінці Лабораторії психології спілкування https://www.facebook.com/labpsycom

Запис круглого столу можна побачити на ресурсі: https://youtu.be/5fx6g-_syKM та науково-методичного семінару: https://youtu.be/Odu0hhGRV5o.