Психологія

 • This topic is empty.
Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Автор
  Записи
 • #15770
  Анна
  Гість

  Якщо вам треба буде допомога,або консультація психолога,завжди будемо раді вас бачити на https://psyroom.online/ ,чекаємо на вас!

  #20942
  smile
  Гість

  Несколько моих друзей и коллег, которых беспокоили внезапные панічні атаки, обращались за психологической помощью в центр практической психологии и психиатрии “VitaSana”. Все они, после пройденного лечения, смогли полностью забыть о своих психологических проблемах.

  #23791
  вершинка
  Гість

  Головне не втратити себе перед тим, коли ми будемо допомагати. Це реально великого коштує

  #23792
  зинка
  Гість

  Вся допомога повинна йти від чистого серця, я гадаю, що кожен це розуміє

  #23796
  гульчитай
  Гість

  Добре що на сьогоднішній день так багато від чужих людей, котрі завжди можуть підтримати словом чи запропонують ту допомогу, яка буде найбільше потрібна, в тому числі і психологічну. Я от не можу натішитися тим, що існує чудовий благодійний фонд в Україні https://parimatch.foundation/ в якому зібралися різні спеціалісти, люди ніколи не були знайомі між собою, а такі прекрасні справи роблять. Це величезна допомога кожному, хто в такий нелегкий час її потребує, головне не соромитися і попросити для себе чи для когось допомоги.

  #23881
  Макки
  Гість

  Лечение от игромании тоже может быть эффективно, есди это проработать с психологои

  #23953
  Крутова
  Гість

  Всегда интересовала эта тема, но только с научной точки зрения

  #23955
  Шипунов П П
  Гість

  Часто бывает так, что человек просто не может сам остановиться. Ему нужен совет стороннего специалиста, чтобы понять всю проблему. Вот для этого и существуют психологи.
  Мы организовали онлайн консультацию знакомому, который играл в слоты, постоянно проигрывал и не мог оставить это дело.
  Нашли на сайте https://www.rs-clinic.com.ua/onlajn-konsultacija-psihologa/ психолога, который как раз специализируется на зависимостях разного рода. Это реально помогает, нужно только решится на первый прием у такого доктора.

  #24125
  Лизина
  Гість

  Психологи вообще очень здорово помогают, особенно если мы коснемся вопроса зависимости. У меня брат страдал от нарко и без психолога бы не справился. О том, как происходит детоксикация при наркомании https://zdorova-kraina.kiev.ua/kak-proishodit-detoksikaciya-pri-narkomanii/ Вы можете сами почитать, чтоб понять что нам пришлось пережить.

  #24802
  Миклос
  Гість

  Скажіть, будь ласка, як отримати психологічну допомогу у Польщі українцю?

  #24804
  Миклос
  Гість

  Я раджу вам зайти на сайт Спільно https://spilnoinpl.org/ він створений спеціально для допомоги Українцям у Польщі, тут ви знайдете телефони гарячих ліній по різним питанням, у томи числі і психологічній допомозі. Зможете поспілкуватися зі спеціалістом, піти у групу, де люди будуть обʼєднані однією проблемою та подолати таку проблему буду в рази легше.

  #24849
  Вадим
  Гість

  Спасибо!

  #24923
  Тина
  Гість

  [img]https://stylus.ua/thumbs/138×138/40/2f/1635485.jpeg[/img]

Viewing 13 posts - 1 through 13 (of 13 total)
 • Форум ‘Форум ІСПП (closed due to spam)’ закритий для нових тем і відповідей .