Проєкт «Відновлення та розвиток необхідних життєвих компетентностей населення прифронтових територіальних громад Донецької області»

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України став партнером ГО “ПРОМИР” у проєкті «Відновлення та розвиток необхідних життєвих компетентностей населення прифронтових територіальних громад Донецької області» у межах проєкту «Фенікс: Сила спільнот», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Європейського Союзу.
Мета проєкту — підвищити життєві компетентності мешканців прифронтових громад через розвиток психологічної грамотності, зміцнення індивідуальної та колективної стійкості, а також посилення соціальної згуртованості.
Учасниками проєкту стануть мешканці Донецької області, зокрема:
🌀діти та підлітки;
🌀дорослі та батьки дітей, які отримують психологічну підтримку;
🌀жінки та чоловіки віком 60+;
🌀внутрішньо переміщені особи;
🌀держслужбовці, керівники закладів, фахівці соціальної сфери, освітяни;
🌀студенти, волонтери та психологи.
Проєкт передбачає надання психосоціальних послуг дітям та дорослим, зокрема індивідуальних психологічних консультацій, індивідуальної кризової терапії, групових психоедукаційних онлайн-сесій для батьків дітей, людей віком 60+ та студентів-волонтерів.
Програма базується на науково обґрунтованих міжнародно визнаних рекомендаціях, експертизі провідних психотерапевтів Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, а також практичному досвіді виконавців проєкту у роботі з дітьми, їхніми батьками та вчителями, які проживали або працювали в зоні збройного конфлікту.
Слідкуйте за розвитком проекту та подальшими подіями на: https://www.facebook.com/promir.psychologists

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *