Порадьте новобудову Львова

Головна Форуми Форум ИСПП Порадьте новобудову Львова

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Автор
  Записи
 • #13752 Відповісти
  Genrik
  Гість

  Дорогі форумчани, порадьте новобудову Львова. Дуже хочу купити собі свою власну квартиру, дуже довго копив, думаю, що мого бюджету має вистачити на покупку квартири. Скажіть будь ласка приблизні ціна також, якщо хочете допомогти з вибором.

  #13753 Відповісти
  Leken
  Гість

  А чим саме допомогти? Ну ціну скажу, а район щось не скажу, тоді яка різниця вам? Все одно квартиру вибирати будете, ЖК та район доведеться вибирати, а там уже й ціни різні, це так і є, без привілеїв.

  #13755 Відповісти
  Genrik
  Гість

  Ну можливо так і є, але навряд чи там ціни все одно мені здається відрізнятися прям сильно не будуть, можливо трохи, але в сумі якщо рахувати за квадрат, то можливо і вплине, але думаю що з бюджетом у мене все нормально.

  #13759 Відповісти
  Genrik
  Гість

  Якщо звертаєтеся за допомогою, то будьте вже добрі, ну напишіть хоча б бюджет, а як максимум свої переваги у виборі району, тому що на абум, досить складно щось рекомендувати.

  Я ось особисто купував новобудову Львова у хорошому житловому комплексі, Вашингтон Сіті, вони до речі навіть зараз будують такі ж ЖК, вони будуть дуже якісними, раджу вам подивитися взагалі і прицінитися, тому що за різні квартири, природно, платити доведеться по-різному.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
Відповідь у темі: Порадьте новобудову Львова
Ваша інформація:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">