Павербанк для телефону

Головна Форуми Форум ІСПП (closed due to spam) Павербанк для телефону

 • This topic is empty.
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Автор
  Записи
 • #25338
  Жасмин
  Гість

  Мене чекає тривалий переїзд, треба купити павербанк для телефону, можете порекомендувати, якийсь перевірений? І де його купити? Щоб коштував не дорого, але був якісним.

  #25339
  Колля
  Гість

  Не користувався раніше павербанками, але мій друг каже, що річ реально класна, особливо, коли немає доступу до електрики якийсь час, можна не завертатися і користуватися телефоном.

  #25340
  Семка
  Гість

  Подивіться в Інтернеті, там ціни завжди нижче, ніж в місцевих магазинах. Я взагалі повністю перейшов на онлайн-шопінг, мені дуже подобається, що можна вдома сидячи на дивані вибрати і купити все що треба.

  #25341
  Арнолд
  Гість

  Я купував портативні зарядні пристрої Power Bank https://zhuk.ua/universalni-mobilni-batarei/ нам на роботу співробітникам на подарунок в магазині ЖЖУК, там вдалося купити якісні Power Bank за 599 гривень за штуку.
  Мені сподобалося все і простота оформлення замовлення, і швидкість доставки, можна сміливо купувати, залишитеся задоволені. Погортайте каталог, там багато хороших павербенків, від різних виробників, я брав від Сяомі, мені він сподобався найбільше.

Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
 • Форум ‘Форум ІСПП (closed due to spam)’ закритий для нових тем і відповідей .