корекція зморшок скорботи

Головна Форуми Форум ИСПП корекція зморшок скорботи

 • This topic is empty.
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
 • Автор
  Записи
 • #21306 Відповісти
  Оксана Серпова
  Гість

  Привіт всім. Останнім часом стала помічати, що у мене зовнішність дуже змінилася. Звичайно, стрес і таке є, але зморшки…. Їх ще називають зморшки скорботи . Як можна їх забрати?

  #21328 Відповісти
  Валерiя
  Гість

  Ну, а що ви хотiли? Ми всi не молодшi з вiком. Я просто змирилася, приймаю себе такою.

  #21338 Відповісти
  Ольга Петрівна
  Гість

  Ну, нічого страшного, це можна легко виправити і контурна пластика https://venus-clinic.com.ua/uk/konturnaya-plastika.html нам в цьому допоможе. Але іти на такі процедури потрібно до кращого майстра, я такого знайшла в клініці Венус. Подивіться на сайті, від яких вікових змін тут можуть позбавитися і повернути обличчю свіжість і молодість.

  #24862 Відповісти
  Тарасова Анна
  Гість

  З такими зморшками може справитись лише сучасна косметологія!

  #24896 Відповісти
  Тетяна Балабух
  Гість

  Ну так, звичайно! Сучасна косметологія володіє багатьма методиками, які при правильному використанні дадуть прекрасний омолоджуючий результат. Зараз потрібно звертати увагу на те, які клініки в Україні використовують в себе на практиці методику BBL https://foreveryoungbbl.com.ua/clinics.html . Саме вона зараз вважається максимально ефективною при боротьбі з віковими змінами шкіри.

  #24968 Відповісти
  Лана
  Гість

  А просто гарна косметика не вирішить проблему? Поки що не хотілося б таких кардинальних втручань…

  #25050 Відповісти
  Вадим
  Гість

  Моя дружина користується професійною косметикою й поки-що не потребує кардинальних змін, до косметолога ходить лише на чистку. Зацікавило? Тоді вам косметика Schoenberg https://schoenberg.com.ua ідеально підійде, варто тільки правильно обрати засоби. Заходьте на сайт, тут можна по опису все необхідне підібрати. До речі, я теж користуюсь цією косметикою, мені подобається ефект.

Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
Відповідь у темі: корекція зморшок скорботи
Ваша інформація:

<a href="" title="" rel="" target=""> <blockquote cite=""> <code> <pre class=""> <em> <strong> <del datetime="" cite=""> <ins datetime="" cite=""> <ul> <ol start=""> <li> <img src="" border="" alt="" height="" width="">