Де краще замовити натяжнi стелi?

Головна Форуми Форум ІСПП (closed due to spam) Де краще замовити натяжнi стелi?

 • This topic is empty.
Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Автор
  Записи
 • #13434
  Void
  Гість

  А ви б не могли порадити перевірених майстрів, які зможуть швидко зробити натяжні стелі? А то хочеться якнайшвидше закінчити ремонт.

  #13435
  Elza
  Гість

  Мені іноді здається, що ремонт ніколи не закінчиться… Хоча ось з натяжними стелями напрочуд все швидко пройшло. Майстри їх буквально за 5 годин встановили та виглядають шикарною. Залишилось тепер і в інших кімнатах таке зробити. Що стосується фахівців, то ось їхній сайт https://nova-stelya.kyiv.ua/uk Там можете ознайомитись з варіантами натяжних стель та цінами на них.

  #13473
  Ира
  Гість

  Спасибі за пораду! Я саме вивчаю, де можна замовити натяжні стелі. Важливо і якість, і стильний дизайн.

  #13490
  Иван
  Гість

  Добрий вечір. Якщо хочете встановити дійсно шикарні стелі з унікальним дизайном з якісних матеріалів, раджу звернути увагу на виробника Яскрава Лінія, адресу сайту https://www.yaskrava-liniya.com.ua// – тут можна вивчити інформацію про компанію та подивитися фото приклади вже реалізованих проєктів. Сам планую монтаж замовляти тільки тут, міг бачити в живу, як виглядають стелі змонтовані співробітниками компанії.

  #22544
  Просі
  Гість

  Теж зараз шукаю, де це краще зробити

  #22545
  Балалайка
  Гість

  У нас не дуже гарна стеля у квартирі була, вся крива, тому вирішили замовити собі натяжну, компанію обирали довго, вибір зупинили на Briton. Раджу і вам їх, якщо бажаєте замовити натяжну стелю у Львові https://www.briton.com.ua/lviv/ або у будь-якому іншому куточку України. За посиланням можете скористуватися безкоштовною консультацією, це значно економить час.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
 • Форум ‘Форум ІСПП (closed due to spam)’ закритий для нових тем і відповідей .