Всеукраїнська науково-практична конференція «МЕДІАТРАВМА В УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ: ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТИ»
20-21 червня 2017 року
Шановні колеги!
Запрошуємо взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти». яка відбудеться 20-21 червня 2017 р. за адресою м. Київ, вул. Андріївська, 15.
Міністерство освіти і науки України
Національна академія педагогічних наук України
Інститут соціальної та політичної психології НАПН України
Всеукраїнська науково-практична конференція
МЕДІАТРАВМА І УМОВАХ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ВІЙНИ:
ПСИХОЛОГІЧНИЙ ТА ПЕДАГОГІЧНИЙ АСПЕКТИ
20-21 червня 2017 року
ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
В умовах нових цивілізаційних викликів, інформаційної і воєнної агресії, зростання ризиків віртуального втручання у повсякденне життя, особливо актуальним стає аналіз явища медіатравми і розробка засобів протистояння деструктивним інформаційним впливам. Інститут соціальної та політичної психології НАПН України запрошує науковців, практичних психологів, працівників системи освіти, медіапедагогів, представників громадських організацій, спеціалістів з інформаційної безпеки, з психологічного здоров’я взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції «Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти». До участі у Конференції запрошуємо наукову молодь.
Мета конференції – об’єднання зусиль вчених та практиків для розробки рекомендацій системі освіти щодо розв’язання найгостріших проблем інформаційної безпеки, зокрема, створення психологічних засобів профілактики та захисту від медіатравми. Обмін досвідом між фахівцями різних сфер сприятиме розвитку медіаосвітнього руху в Україні.
За результатами конференції відібрані оргкомітетом тези (організатори конференції залишають за собою право не приймати матеріали, що не відповідають вимогам або тематиці конференції) будуть в електронному вигляді розміщені на сайті лабораторії – http://mediaosvita.org.ua/uk/. А найкращі матеріали (статті) будуть опубліковані у фаховому виданні з психології – «Наукові студії», «Проблеми політичної психології», – та педагогіки (перелік визначається), у відповідності з редакційними вимогами видань (сліпе рецензування) і оплатою публікацій.
Конференція відбудеться 20-21 червня 2017 року в приміщенні Інституту соціальної та політичної психології НАПН України за адресою: 04070, м. Київ, вул. Андріївська, 15, актова зала. Початок реєстрації учасників о 9.00.
Заявки, тези і статті мають бути надіслані до 10 червня 2017 року (включно).
ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ КОНФЕРЕНЦІЇ:
· Медіакультура як компонент інформаційної безпеки.
· Теоретичні основи, діагностика наслідків деструктивних інформаційних впливів, експертиза шкоди від медіапродукції.
· Психологічна травма і медіатравма війни.
· Медіатравма та медіапсихологічні ресурси зцілення.
· Медіпсихологія проти емоційного вигорання.
· Спільнота медіавиробників у протидії медіатравмі.
· Медіаосвіта для профілактики медіатравми.
ДЛЯ УЧАСТІ НЕОБХІДНО:
1. Заповнити електронну заявку окремо на кожного учасника за адресою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScQc83RYI7kXxXwRwrqqPX04-jrGOP2awuFQh6MGseg-MYVaA/viewform?usp=sf_link
Просимо звернути Вашу увагу на те, що можливість подавати заявки, вносити зміни у програму конференції є до 10 червня 2017 року. Після закінчення зазначеного терміну такої можливості не буде.
2. Надіслати матеріали для публікації: Іванов_А.А._назва_статті.doc (Іванов_А.А._назва_статті.docx) на електронну поштою за адресою: mediapsylab2017@gmail.com з темою: «Конференція «Медіатравма».
Тези подаються в авторській редакції, тому прохання використати стандартне оформлення, оскільки їх публікація в електронному вигляді входить у оргвнесок і відповідне оформлення Вами тез буде свідчити про повагу до організаторів та учасників конференції.
Статті будуть опубліковані після конференції у фахових збірках у відповідності до редакційних вимог, які передбачають рецензування і можливість відхилення. Вимоги до оформлення статей – можна подивитися на сайті ІСПП НАПН України: http://ispp.org.ua/bibl_15.htm
3. Надати квитанцію про оплату оргвнеску – до 10 червня 2017 року.
Робочі мови – українська, російська, англійська.
Учасники конференції отримують сертифікати участі.
Для покриття витрат, пов’язаних з інформаційно-організаційним забезпеченням конференції, організаційний внесок за участь становить 100 грн. Для членів Української асоціації медіапсихологів та медіапедагогів організаційний внесок складає – 50 грн. (сплачується до 10 червня). Вартість участі перераховується на картку «Приват банку» 5168-7573-0488-1339 (Обухова Наталія Олександрівна). Призначення платежу: «за участь у конференції».
За довідками звертайтеся до:
Чаплінської Юлії Сергіївни (050) 487-08-36 та Дятел Надії Леонідівни (096) 825-06-68.
Вимоги до оформлення тез:
Обсяг тез до 3-х сторінок формату А4. Шрифт Times New Roman 14 кегль. Стиль «Обычный»; інтервал 1,5; абзацний відступ – 1,25 см; вирівнювання – по ширині. Розміри полів: ліве – 3 см, праве – 1,5 см, верхнє та нижнє – 2 см. Граничні розміри таблиць та малюнків у тексті (104×170) мм, назву таблиці розміщувати над таблицею. Мінімальний розмір шрифту таблиць – 8 пт.
Елементи заголовку: у першому рядку зліва – ініціали та прізвище автора (авторів), науковий ступінь, вчене звання; наступний абзац – навчальний заклад, місто; наступний абзац – назва статті (по центру). Далі приводяться текст анотації та ключові слова українською, російською та англійською мовами.
Автори відповідають за зміст і достовірність поданих матеріалів (матеріали будуть опубліковані у авторській редакції).
|