Результати опитування, проведено Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 21–30 листопада 2018 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ювання. Опитано 1204 респонденти в усіх регіонах України за винятком АР Крим, м. Севастополя і захоплених сепаратистами окремих районів Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки становить 3,2%.
Результатами опитування, проведено Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 21–30 листопада 2018 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ювання. Опитано 1204 респонденти в усіх регіонах України за винятком АР Крим, м. Севастополя і захоплених сепаратистами окремих районів Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки становить 3,2%.
Результати опитування, проведено Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 8–16 лютого 2018 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ю. Опитано 1208 респондентів у всіх регіонах України за винятком АР Крим, м. Севатополя і захоплених сепаратистами окремих районів Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки становить 3,2%.
Результати опитування, проведено Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 8–15 вересня 2017 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ювання. Опитано 2010 респондентів у всіх регіонах України за винятком АР Крим, м. Севатополя і захоплених сепаратистами окремих районів Донецької та Луганської областей. Похибка вибірки становить 3,2%.
Україна через три роки після Революції гідності: стан суспільної свідомості. Квітень’ 2017 : інформаційний бюлетень. – К., 2017. – 62 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 17–24 лютого 2017 року. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Взаємодія держави і суспільства, символічний простір народу ти українсько-російські взаємини у дзеркалі громадської думки. Жовтень’ 2015 : інформаційний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського. – К., 2015. – 52 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 29 вересня – 6 жовтня 2015 року. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Думки та оцінки громадян з питань державної незалежності України і конституційного процесу. Вересень’ 2015 : інформаційний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського. – К., 2015. – 18 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 17–24 вересня 2015 року. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Україна через рік після Революції Гідності: стан суспільної свідомості. Травень’ 2015 : інформаційний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського. – К., 2015. – 68 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 18–25 грудня 2014 року. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Громадська думка і суспільні настрої напередодні парламентських виборів. Жовтень ’ 2014 : інформ. бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського ; упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2014. – 48 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 13–19 жовтня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Думки та оцінки громадян на старті виборів до Верховної Ради України. Вересень ’ 2014 : інформа¬цій¬ний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського ; упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2014. – 36 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезента¬тивного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 5–12 вересня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Суспільно-політична ситуація в Україні напередодні президентських виборів. Травень ’ 2014 : інформаційний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського ; упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2014. – 66 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 13–19 травня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Стан суспільної свідомості в Україні після падіння режиму Януковича. Березень ’ 2014 : інформаційний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського ; упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2014. – 56 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 15–21 березня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Українська держава на рубежі третього десятиріччя незалежності: думки та оцінки громадян. Вересень ’ 2011 : інформа¬цій¬ний бюлетень / за ред. М. М. Слюсаревського ; упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2011. – 60 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезента¬тивного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України 27 – 31 серпня 2011 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнських репрезентативних опитувань, проведених Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України протягом 2008 – 2010 років. Для науковців, фахівців Міністерства соціальної політики України, Державної служби зайнятості України, системи профорієнтаційної роботи, працівників ЗМІ, освітян, представників громадськості.
Актуальні проблеми українського суспільства на старті нового політичного сезону: Інформаційний бюлетень. Вересень ’ 2010 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2010. – 58 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезента¬тивного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України 26–31 серпня 2010 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Дослідження здійснювалося Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Його метою був аналіз впливу впровадження національної системи зовнішнього незалежного оцінювання на подолання негативних тенденцій у системі освіти, як то: необ'єктивність оцінювання знань абітурієнтів, непрозорість і закритість вступних кампаній до ВНЗ, хабарництво, низька навчальна мотивація тощо. Дослідження проводилося 22 березня – 5 квітня 2010 року за квотною вибіркою, що репрезентує студентську молодь п’яти найбільших “університетських” міст України: Донецька, Києва, Львова, Одеси, Харкова.
Україна передвиборна: рейтинги кандидатів у президенти, рівень довіри громадян до органів державної влади та інших суспільних інститутів, соціальні настрої: Інформаційний бюлетень. Січень י 2010 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2009. – 50 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 18–24 грудня 2009 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Україна передвиборна: електоральні наміри, політичні комунікації, громадсько-політична залученість: Інформаційний бюлетень. Грудень י 2009 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2009. – 66 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 24–30 листопада 2009 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Україна передвиборна: електоральні наміри, уявлення і преференції громадян: Інформаційний бюлетень. Листопад י 2009 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2009. – 94 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 1–7 листопада 2009 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Проблеми освіти на політичному тлі майбутніх виборів: Інформаційний бюлетень. Жовтень י 2009 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2009. – 64 с. Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 5–12 жовтня 2009 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Україна – 2009: національні символи, соціальна напруженість, електоральні наміри: Інформаційний бюлетень. Липень י 2009 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2009. – 72 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 26 червня – 3 липня 2009 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Медіа-культура населення України: Інформаційний бюлетень. Червень י 2008 / За ред. Л. А. Найдьонової, О. Т. Баришпольця; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2008. – 52 с.
У бюлетені опубліковано дані всеукраїнського опитування, проведеного лабораторією психології масової комунікації та медіа-освіти в листопаді–грудні 2007 р. у всіх регіонах України. Серед різних статево-вікових, соціальних та професійних груп за квотною вибіркою опитано 1258 осіб дорослого населення, 401 учень старших класів гімназій, ліцеїв, загальноосвітніх шкіл, 406 студентів вищих навчальних закладів. Анкетування мало на меті з’ясувати рівень медіа-культури громадян країни, роль сім’ї та школи у вихованні здатності дітей успішно функціонувати в інформаційних потоках сучасного суспільства. Для науковців, працівників ЗМІ, шкільних педагогів, батьків.
Автор(и): За ред. Л. А. Найдьонової, О. Т. Баришпольця
Політична криза – 2007 у вимірах суспільної свідомості: Інформаційний бюлетень. Травень י 2007/ За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л.П. Черниш. – К., 2007. – 48 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 21–25 травня 2007 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Україна передвиборна: електоральні наміри і думки населення: Інформаційний бюлетень. Вересень י 2007 / За ред. М. М. Слюсаревського; Упоряд. Л. П. Черниш. – К., 2007. – 62 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 4–8 вересня 2007 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Початок нового політичного року: оцінки громадян та їхні електоральні наміри: Інформаційний бюлетень. Січень י 2006 / За ред. М.М.Слюсаревського; Упоряд. Л.П.Черниш. – К., 2006. – 62 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України в січні 2006 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Гаряче політичне літо–2006 у дзеркалі громадської думки: Інформаційний бюлетень. Липень י 2006 / За ред. М.М.Слюсаревського; Упоряд. Л.П.Черниш. – К., 2006. – 52 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 14–20 липня 2006 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Моніторинг суспільно-політичної ситуації в Україні: Інформаційний бюлетень. Серпень י 2006 / За ред. М.М.Слюсаревського; Упоряд. Л.П.Черниш. – К., 2006. – 52 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України 3–5 серпня 2006 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Моніторинг суспільно-політичної ситуації в Україні: Інформаційний бюлетень. Червень י 2005 За ред. М.М.Слюсаревського; Упоряд. Л.П.Черниш. – К., 2005.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезентативного опитування громадян, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології АПН України в травні 2005р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Суспільно-політична ситуація в Україні напередодні президентських виборів-2004: Інформаційний бюлетень / За ред. М.М.Слюсаревського; Упоряд. Л.М.Калачнікова, Л.П.Черниш. — К., 2004. — 52 с.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнських репрезентативних опитувань населення, проведених Інститутом соціальної та політичної психології АПН України протягом липня—вересня 2004 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для соціологів, психологів, працівників ЗМІ, представників громадськості.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезента¬тивного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 13–19 жовтня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості
Масове опитування громадян було проведене Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 13–19 травня 2014 року за вибіркою, що репрезентує доросле населення України віком від 18 років і старше. Опитування проводилося методом інтерв’ювання. Опитано 1905 респондентів у 154 населених пунктах, з яких 66 – міські, 88 – сільські. Похибка вибірки становить 3,2%.
Бюлетень підготовлено за даними всеукраїнського репрезента¬тивного опитування, проведеного Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України спільно з Асоціацією політичних психологів України 13–19 жовтня 2014 р. Ці дані порівнюються з попередніми “зрізами” моніторингових циклів, які постійно здійснює інститут. Для науковців, працівників ЗМІ, представників громадськості.