Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку»

10-12 жовтня 2012 року

Лабораторія психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України взяла участь в організації та проведенні Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку»


Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку»
(10-12 жовтня 2012 року м. Запоріжжя)
 
Лабораторія психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України взяла участь в організації та проведенні Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку», яка відбулася 10-12 жовтня 2012 року в м. Запоріжжі на базі Запорізького національного університету. Основні напрями роботи конференції було присвячено проблемам становлення та розвитку особистості, організаційної та економічної психології, соціальних репрезентацій та міжкультурних комунікацій, гендерних досліджень.
Секція «Соціально-психологічні закономірності інтеграційних процесів у сучасному суспільстві» була проведена за участю працівників лабораторії психології мас і спільнот Васютинського В.О., Бєлавіної Т.І., Коробки Л.М., Мяленко В.В., Губеладзе І.Г., Вінкова В. Ю., аспірантки Дергач М., викладачів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, а також науковців із різних закладів освіти України та Росії.
У доповідях співробітників лабораторії було представлено результати досліджень ціннісно-орієнтаційних уподобань громадян у просторі суспільного розвитку та соціально-психологічних проблем становлення правосвідомості в умовах соціально-політичної кризи, соціально-психологічних особливостей набуття соціального капіталу та психологічних чинників відтворення бідності в сільському середовищі, соціально-психологічних критеріїв оцінки ставлення до здоров’я в групах різного матеріального статусу та психологічних особливостей колективних уявлень про бідність тощо. Проблеми, представлені в доповідях, викликали активний інтерес учасників секційного засідання та забезпечили предметне підґрунтя дискусії.
Жвавий інтерес учасників конференції викликав семінар з організаційної психології, який провели іноземні гості Алессандро Де Карло з Римського університету (Італія) та Теему Рейман із Центру технічних досліджень (Фінляндія).
 Участь науковців Інституту в конференції було відзначено подякою декану факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету О. В. Пономаренко, який висловив глибоку вдячність колективу лабораторії психології мас та спільнот за активну участь у підготовці та проведенні Міжнародної науково-практичної конференції «Інтеграційні можливості сучасної психології та шляхи її розвитку» та виголошені ними ґрунтовні за змістом наукові доповіді.


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України