Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Круглий стіл «Соціально-психологічні чинники інтеграції російськомовної спільноти в сучасне українське суспільство»

17 травня 2011 р. 

17 травня 2011 р. в м. Запоріжжя на базі Запорізького національного університету за участю працівників лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, Васютинського В. О., Мяленко В. В., Вінкова В. Ю., Голоти А. С., а також викладачів факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ, викладачів ЗНТУ, ДНУ та студентів, було проведено круглий стіл за темою «Соціально-психологічні чинники інтеграції російськомовної спільноти в сучасне українське суспільство».

Васютинський В. О. представив результати опитування російськомовних жителів південно-східних регіонів України, розкрив соціально-психологічний зміст ставлення російськомовних громадян до інтеграції в сучасне українське суспільство.

У доповіді Мяленко В. В. було висвітлено особливості освітньо-адаптаційних стратегій інтеграції російськомовних громадян в українське суспільство.

Вінков В. Ю. представив результати дослідження, яке було спрямоване на виявлення особливостей сприймання громадсько-політичної інформації російськомовною спільнотою.

Доповідь Голоти А. С. була присвячена результатам лабораторного дослідження за темою «Українськість» етнонаціонального самовизначення російськомовних громадян України».

Доповіді співробітників лабораторії викликали зацікавлення у слухачів та ініціювали жваву дискусію з приводу означеної проблематики. Присутні викладачі і студенти поділилися особистим досвідом україномовного спілкування, поставили багато запитань до доповідачів, що сприяло подальшому їх обговоренню. Так, зокрема, було розглянуто проблему особистісної мотивації громадян України щодо переходу на українську мову спілкування, про засоби та заходи, які б сприяли популяризації української мови та підвищенню престижності україномовного спілкування.


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України