Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Проект DocHub

15 жовтня 2016 р. - 14 жовтня 2019 р.Project: “Structuring Cooperation in Doctoral Research, Transferrable Skills Training, and Academic Writing instruction in Ukraine's regions / DocHub/
Agreement Number – 2016 –3092/001-001

 

«Структурована співпраця в області докторських досліджень (підготовки), професійних навичок і академічного письма в регіонах України»

 

Проект  розпочався 15 жовтня 2016 р. і триватиме до 14 жовтня 2019 р.

 Грантхолдером проекту є Lithuania Vilniaus Universitetas (Вільнюський університет, Литва), координатор проекту – професор Валентина Дагієне.

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України є членом міжнародного консорціуму проекту DocHub, який об’єднує 4 європейських університети і 10 українських університетів та наукових інституцій.

Мета проекту – розробка моделі і впровадження нової інституційної форми навчання і наукової співпраці – регіональних центрів підготовки докторів філософії.

У рамках проекту буде розроблено низку нормативних документів (положення, рекомендації), які будуть регулювати процедури підготовки аспірантів і уможливлять реальну міжінституційну співпрацю: перерахування коштів, академічну мобільність у межах України, ліцензування та виконання спільних освітньо-наукових програм університетів та академічних інститутів, надання спільних дипломів тощо.

Зусилля співробітників ІСПП, разом з колегами з НаУКМА, Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара та Миколаївського національного університету ім. В.О.Сухомлинського, будуть спрямовані на підготовку методичного забезпечення якісного викладання та навчання Political Sciences PhD .

 Очікується, що цей проект дасть поштовх до вдосконалення практики підготовки наукових кадрів і створення нової освітньої інфраструктури для співпраці університетів, наукових інститутів та МОН України в підготовці висококваліфікованих фахівців і дослідників на третьому (освітньо-науковому) циклі освіти.

 

 

 


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України