Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ та ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ НАПН України відзначений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

16-18 березня 2017 р.

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ та ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ
НАПН України відзначений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти».


16-18 березня 2017 року

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ та ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

НАПН України   відзначений ЗОЛОТОЮ МЕДАЛЛЮ на Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» в номінації   «Компетентнісний підхід – основа якості змісту  навчально-виховного процесу в закладах освіти».

 

        Інститут приймав участь у Восьмій Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти», яка відбулася 16-18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва  (вул. І. Мазепи, 13).
       Організатором заходу була Компанія «Виставковий світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України.
 Нині – це найпрестижніша і найбільша освітянська виставка в Україні.
     У виставці також взяли участь закордонні навчальні заклади, освітні агенції та представництва з 14 країн Європи, Азії та Америки.

   На стенді Інституту його експоненти  Корсакевич В.В. і Ткаченко Н.О. - надавали творчо і завчасно підготовлені комплекти рекламно-інформаційних буклетів, рекламні закладки для книг та відповідали на запитання відвідувачів виставки.

    Також було поширено повідомлення рекламно-інформаційного характеру про навчання у Аспірантурі.
    Зацікавленість у відвідувачів виставки до науково-практичної направленості Інституту  утримувалась проведенням безпрограшної лотереї.
   Потенційні абітурієнти мали можливість ознайомитись із особливостями вступу до аспірантури, їх запрошували  пройти спеціальне бліц-тестування
«Шанс Є!» - щодо виявлення природних здібностей до майбутньої наукової діяльності тощо і у подальшому - дізнатися про особливості навчання в аспірантурі/докторантурі ІСПП.

    В рамках програми виставки «Сучасні заклади освіти» Інститут був нагороджений золотою медаллю в номінації «Компетентнісний підхід – основа якості змісту навчально-виховного процесу в закладах освіти». Це є підтвердженням визнання з боку керівництва МОН України та Національної академії педагогічних наук України якісної науково-навчальної діяльності, орієнтованої і на виховання і культурний розвиток особистості.

    В рамках виставки традиційно президент Академії Кремень В.Г. зацікавлено оглянув літературу в експозиції нашого Інституту. Щиро і позитивно оцінив рекламно-інформаційну діяльність по залученню відвідувачів виставки до результатів наукової діяльності Інституту.  
    Представлена література провідних науковців Інституту – Слюсаревського М.М., Титаренко Т.М., Татенка В.О., Боришпольця В.Т., Найдьонової Л.А., Осадько О.Ю. та ін. стала презентацію досягнень і впровадження наукової думки інновації національного освітнього простору.

     Таким чином, можна відзначити, що отримання нагороди і відзнак підтверджує ефективність наукової діяльності Інституту соціальної та політичної психології НАПН України в процесі надання освітніх послуг.


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України