Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-психологічні закономірності самовизначення особи в сучасному світі»

3 листопада 2016 р.Відповідно до плану масових заходів 3 листопада 2016 року в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-психологічні закономірності самовизначення особи в сучасному світі», співорганізаторами якої виступили лабораторія психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології, кафедра психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра психології та педагогіки Національного університету  «Києво-Могилянська академія».

На конференції взяли участь науковці, викладачі ВНЗ, аспіранти, психологи-практики із різних міст України – Чернівців, Львова, Полтави, Старобільська Одеси, Києва, Чернігова. Тематика доповідей була різнобічною, викликала інтерес, численні запитання та жваве обговорення. На заході обговорювались проблеми самовизначення особи в умовах суспільних трансформацій, реформування освіти, у ціннісному вимірі, в контексті проблеми соціально-психологічної адаптації до умов і наслідків воєнного конфлікту та психологічного супроводу професійного самовизначення особи. Науковці лабораторії психології мас і спільнот Коробка Л.М., Васютинський В.О., Мяленко В.В., Губеладзе І.Г., Вінков В.Ю. та аспіранти Блозва П.І., Балюта В.В., докторант Шусть В.В. взяли активну участь організації і роботі конференції.


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України