Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти" (див. розділ "Новини")      

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-психологічні закономірності самовизначення особи в сучасному світі»

3 листопада 2016 р.Відповідно до плану масових заходів 3 листопада 2016 року в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція «Соціально-психологічні закономірності самовизначення особи в сучасному світі», співорганізаторами якої виступили лабораторія психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології, кафедра психології Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, кафедра психології та педагогіки Національного університету  «Києво-Могилянська академія».

На конференції взяли участь науковці, викладачі ВНЗ, аспіранти, психологи-практики із різних міст України – Чернівців, Львова, Полтави, Старобільська Одеси, Києва, Чернігова. Тематика доповідей була різнобічною, викликала інтерес, численні запитання та жваве обговорення. На заході обговорювались проблеми самовизначення особи в умовах суспільних трансформацій, реформування освіти, у ціннісному вимірі, в контексті проблеми соціально-психологічної адаптації до умов і наслідків воєнного конфлікту та психологічного супроводу професійного самовизначення особи. Науковці лабораторії психології мас і спільнот Коробка Л.М., Васютинський В.О., Мяленко В.В., Губеладзе І.Г., Вінков В.Ю. та аспіранти Блозва П.І., Балюта В.В., докторант Шусть В.В. взяли активну участь організації і роботі конференції.


 

Події
Головна подія
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України