Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Круглий стіл ”СИТУАЦІЙНІ ЧИННИКИ ОСОБИСТІСНОГО ТА СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ”

21 квітня 2016 р.

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України продовжує серію круглих столів та семінарів, метою яких є аналіз, прогнозування ситуаційних чинників особистісного, суспільного та державного розвитку України в умовах зовнішніх загроз та внутрішніх викликів.
Третій круглий стіл із цієї серії відбудеться 21 квітня 2016 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України.


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Лабораторія соціально-психологічних технологій

3-й круглий стіл

 

Ситуаційні  чинники особистісного  та  суспільного  розвитку

21 квітня 2016 р.

 

Україна в черговий раз опинилася на історичному роздоріжжі. Внутрішня системна криза досягнула межі, коли руйнування державних інституцій загрожує самому існуванню державності. Зовнішня інтервенція та збройний конфлікт на Сході України спричинили суттєві зміни в усіх без винятку сферах суспільного життя. Стрімке зниження рівня суспільного добробуту на розі соціально-економічного колапсу та внутрішньополітичної нестабільності посилює рівень соціальної напруженості та протестних настроїв. Широкий спектр надзвичайно складних та водночас болючих для українського суспільства і держави процесів загрожує розгортанням конфліктно-конфронтаційного сценарію суспільного розвитку, падінням авторитету влади, втрати нею контролю над суспільними процесами.

Стан, в якому перебуває сучасна Україна, вимагає рішучих та виважених кроків, спрямованих на збереження територіальної цілісності, формування національної єдності та мінімізації конфронтаційних проявів у суспільстві, здійснення важких, але вкрай необхідних Україні реформ. Виконання цих життєво важливих для українського суспільства і держави стратегічних завдань можливо тільки за умов науково-аналітичного та соціально-психологічного супроводу реформ, моделювання ситуацій, варіативного прогнозування.

Саме тому Інститут соціальної та політичної психології НАПН України продовжує серію круглих столів та семінарів, метою яких є аналіз, прогнозування ситуаційних чинників особистісного, суспільного та державного розвитку України в умовах зовнішніх загроз та внутрішніх викликів.

Третій круглий стіл із цієї серії відбудеться 21 квітня 2016 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України.

Тематика круглого столу передбачає обговорення таких питань:

1.      Формування загальнонаціональної єдності в умовах внутрішньополітичної нестабільності та зовнішніх загроз територіальної цілісності країни.

2.      Соціально-психологічний супровід освітніх та суспільних реформ: технології формування консолідованої громадської думки.

Круглий стіл може стати дискусійною платформою для обговорення та презентації результатів теоретичних та емпіричних досліджень, присвячених аналізу ситуаційних чинників особистісного і суспільного розвитку в умовах соціальних змін, впливу внутрішньої та зовнішньої політики держави на ситуацію в суспільстві та сфері освіти, механізмів формування консолідованої громадської думки щодо освітніх та суспільних реформ.

Запрошуємо до участі науковців і всіх, хто цікавиться цією проблематикою.

Для участі в круглому столі просимо до 15 квітня 2016 р. надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу : labmonitoring1@gmail.com.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Керівник проекту – директор ІСПП НАПН України, член-кореспондент НАПН України М.М.Слюсаревський.

Керівник круглого столу – завідувач лабораторії ІСПП НАПН України д. н. держ. упр. О.В.Суший.

Контактний телефон:

+380679109926 Суший Олена Володимирівна

 Fax: +380444254556

 E-mail: labmonitoring1@gmail.com

              admin@ispp.org.ua

З програмою Круглого столу можна ознайомитися в розділі "Події"

 


 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України