Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти
Запрошуємо до участі у Всеукраїнській науково-практичній конференції "Медіатравма в умовах інформаційної війни: психологічний та педагогічний аспекти" (див. розділ "Новини")      

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Круглий стіл ”СИТУАЦІЙНІ ЧИННИКИ ОСОБИСТІСНОГО ТА СУСПІЛЬНОГО РОЗВИТКУ”

21 квітня 2016 р.

Інститут соціальної та політичної психології НАПН України продовжує серію круглих столів та семінарів, метою яких є аналіз, прогнозування ситуаційних чинників особистісного, суспільного та державного розвитку України в умовах зовнішніх загроз та внутрішніх викликів.
Третій круглий стіл із цієї серії відбудеться 21 квітня 2016 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України.


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ НАУК УКРАЇНИ

ІНСТИТУТ СОЦІАЛЬНОЇ ТА ПОЛІТИЧНОЇ ПСИХОЛОГІЇ

Лабораторія соціально-психологічних технологій

3-й круглий стіл

 

Ситуаційні  чинники особистісного  та  суспільного  розвитку

21 квітня 2016 р.

 

Україна в черговий раз опинилася на історичному роздоріжжі. Внутрішня системна криза досягнула межі, коли руйнування державних інституцій загрожує самому існуванню державності. Зовнішня інтервенція та збройний конфлікт на Сході України спричинили суттєві зміни в усіх без винятку сферах суспільного життя. Стрімке зниження рівня суспільного добробуту на розі соціально-економічного колапсу та внутрішньополітичної нестабільності посилює рівень соціальної напруженості та протестних настроїв. Широкий спектр надзвичайно складних та водночас болючих для українського суспільства і держави процесів загрожує розгортанням конфліктно-конфронтаційного сценарію суспільного розвитку, падінням авторитету влади, втрати нею контролю над суспільними процесами.

Стан, в якому перебуває сучасна Україна, вимагає рішучих та виважених кроків, спрямованих на збереження територіальної цілісності, формування національної єдності та мінімізації конфронтаційних проявів у суспільстві, здійснення важких, але вкрай необхідних Україні реформ. Виконання цих життєво важливих для українського суспільства і держави стратегічних завдань можливо тільки за умов науково-аналітичного та соціально-психологічного супроводу реформ, моделювання ситуацій, варіативного прогнозування.

Саме тому Інститут соціальної та політичної психології НАПН України продовжує серію круглих столів та семінарів, метою яких є аналіз, прогнозування ситуаційних чинників особистісного, суспільного та державного розвитку України в умовах зовнішніх загроз та внутрішніх викликів.

Третій круглий стіл із цієї серії відбудеться 21 квітня 2016 р. в Інституті соціальної та політичної психології НАПН України.

Тематика круглого столу передбачає обговорення таких питань:

1.      Формування загальнонаціональної єдності в умовах внутрішньополітичної нестабільності та зовнішніх загроз територіальної цілісності країни.

2.      Соціально-психологічний супровід освітніх та суспільних реформ: технології формування консолідованої громадської думки.

Круглий стіл може стати дискусійною платформою для обговорення та презентації результатів теоретичних та емпіричних досліджень, присвячених аналізу ситуаційних чинників особистісного і суспільного розвитку в умовах соціальних змін, впливу внутрішньої та зовнішньої політики держави на ситуацію в суспільстві та сфері освіти, механізмів формування консолідованої громадської думки щодо освітніх та суспільних реформ.

Запрошуємо до участі науковців і всіх, хто цікавиться цією проблематикою.

Для участі в круглому столі просимо до 15 квітня 2016 р. надіслати заявку (форма додається) на електронну адресу : labmonitoring1@gmail.com.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Керівник проекту – директор ІСПП НАПН України, член-кореспондент НАПН України М.М.Слюсаревський.

Керівник круглого столу – завідувач лабораторії ІСПП НАПН України д. н. держ. упр. О.В.Суший.

Контактний телефон:

+380679109926 Суший Олена Володимирівна

 Fax: +380444254556

 E-mail: labmonitoring1@gmail.com

              admin@ispp.org.ua

З програмою Круглого столу можна ознайомитися в розділі "Події"

 


 

Події
Головна подія
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України