Здание Інститут соціальної та політичної психології Національної академії педагогічних наук України
Головна АдміністраціяСтруктурні підрозділи Партнери Контакти

 

Наукова діяльність
Докторантура, аспірантура
Результати опитувань
Послуги
Навчальні курси
Електронна бібліотека
Інтернет-конференція
Інтернет-тести
Контакти

Електронна бібліотека Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку: матеріали Всеукраїнської науково-практи

Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку 2018

Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку: матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (04 квітня 2018 р., м. Київ) / [Ред. кол. І. Г. Губеладзе та ін.] – К., 2018. – 188 с.
Опубліковано матеріали доповідей вчених, науково-педагогічних працівників та практиків щодо проблем і перспектив розвитку сімейної політики в сучасних соціально-політичних умовах України, що були висловлені на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Сімейна політика в Україні: проблеми і перспективи розвитку».
Автори висвітлюють актуальні проблеми трансформації шлюбно-сімейних відносин і цінностей родини, обговорюють соціально-психологічні та педагогічні передумови формування молодої особистості в сім’ї. Особливу увагу приділено дослідженням сімей військових та цивільних, які постраждали внаслідок воєнного конфлікту. Автори дискутують навколо питань нормативно-правового забезпечення та економічних умов функціонування родини.
Для студентів, аспірантів, викладачів, науковців, практиків у сфері роботи з сім’єю та усіх, кого цікавить проблематика формування сімейних цінностей та посилення інституту сім’ї.


Автор(и): Ред. кол. І. Г. Губеладзе, Лещик Н.В.,, Романенко О.А., Яцишин А.В.

Завантажити завантажити

 

Події
Головна подія
2018 р.
2017 р.
2016 р.
2015 р.
2014 р.
2013 р.
2012 р.
2011 р.
2010 р.
2009 р.
2008 р.
Новини
 
Видання Інституту
Розробка сайту: BUNKE.com.ua
Дизайн: Золотарева Виктория
© Всі права належать Інституту соціальної та політичної психології АПН України